Srpen 2018

Paidverts.com

1. srpna 2018 v 15:01 | Toro |  Funkční - prověřeno
Ahoj lidi,

dalším možným přivýdělkem na internetu, je webová stránka paidverts.com. Podařilo se mi tam pár dolarů vydělat a přeposlat ven, proto bych řekl, že je funkční.

Ovšem má to pár háčků, klikáním na reklamy tam toho moc nevyděláte. Pokud splníte nějaké jejich "offers" (jako že si nainstalujete hru a hrajete jí třeba do lvl 3 apod.) můžete jednorázově získat třeba i pár dolarů. Tak se to ve skutečnosti povedlo mě.

Snažil jsem se dál, no ale pak jsem všechno prohrál. Tak jsem se tomu dále nevěnoval. Po čase jsem se tam opět dostal na dva dolary, ale ty mi záhadně zmizely. Nikde ve výkazu jsem se nedočetl proč.

Výdělek tady považuju za možný, ale chce to důvtip. Jinak tu ztratíte spoustu času, což znamená že se vám to nevyplatí, svůj čas můžete přeci věnovat do lépe placené činnosti.

Níže ještě zkopíruji dřívější článek, který jsem sepsal v době, kdy jsem získal nejvíce (asi 17 dolarů)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------


PaidVerts.com - ověřeno - funkční

Ahoj lidi,
Usmívající se
mám tu pro vás další tip na přivýdělek na internetu.
Trochu jsem si vyzkoušel systém přivýdělku, který nabízí PaidVerts.com. Podařilo se mi tam "nahrabat si" :D 2 dolary. Abych vyzkoušel, jestli se dá stránce věřit, nechal jsem si je elektronicky odeslat na svou internetovou bitcoin peněženku. Mohl jsem si vybrat i jiný způsob výplaty, ale tento byl pro ověření nejsnažší a nejrychlejší. Dva dolary mi na peněženku opravdu za smluvených podmínek přišly. Považuji tedy tento systém za funkční.
O co tedy vlastně jde?
Klikáte na tzv. placené reklamy, musíte na nich setrvat třicet sekund (to je zatím maximum co jsem musel čekat, limity jsou i 15 a 5 sekund) a pak napsat správně captchu - nově už jen jednoduše zakliknete symbol = nemusíte se vypisovat s nečitelnými čísly z captchy (ověřovací systém proti robotům).
Za to dostanete body (BAP - Bonus Ad Points), se kterými si na té stránce můžete zahrát různé hry. V těch můžete snadno všechny body prohrát, ale s trochou štěstí si můžete své BAP namnožit. (Jedná se obvykle o hazardní hry jako je ruleta, karty, apod.) Pokud chcete vyhrávat BAP, budete potřebovat jen štěstí, zvolit správnou hru a strategii. Jednu mnou vyzkoušenou strategii vám popíši níže.
Počet těchto jejich BAP bodů,(které získáváte za zhlédnutí reklam) určuje jak moc výhodné reklamy se vám budou nabízet ke zhlédnutí za peníze. Tedy sbíráte BAP body a pak vám teprve začnou přicházet reklamy za peníze. Celé snažení je v podstatě o trpělivosti, přátelích a možná trochu štěstí pokud se snažíte své BAP body namnožit hraním her.
Aby mělo klikání na reklamy smysl, určitě by nebylo od věci vytvořit si s kamarády menší skupinku. Kamarádi se mohou zaregistrovat pod vás. Ten se může dostat rychle "nahoru" a o výdělky se pak buď s kamarády můžete podělit, nebo je můžete jako své referaly odměnit přeposláním BAP bodů ze svého účtu.
Pokud by měl někdo zájem výhodně se přidat do mé skupiny pro tento účel, stačí jednoduše napsat do komentáře, že máte zájem. Svým referálům rád nějaké BAPy na podporu pošlu.

Pokud to chcete také vyzkoušet tak klikněte ZDE

Zkouším to zhruba týden a toto je zatím má bilance: Vývoj ve stejném měsíci:
Až zjistím proč daný systém výdělků funguje či nefunguje, jistě vás o tom informuji na svém blogu, proto nezapomeňte sledovat mé aktualizace.
16.6.2017 Jak vidíte na obrázku výše, podařilo se mi dostat se na úroveň dvou dolarů :D . Díky tomu jsem si mohl vyzkoušet poslat si peníze z tohoto systému někam jinam. Rozhodl jsem se pro Bitcoin peněženku. Stojí to nějaké poplatky, takže mi na BTC peněženku nedorazily celé dva dolary, ale jen 1,4 dolaru. Znamená to, že PaidVerts opravdu peníze vyplácí. Teď už je jen otázka jestli funguje správně i BTC peněženka. :D
Důkaz o poslání peněz:
Návod jak namnožit BAP :
1. Potřebujete alespoň 900 BAP a trochu štěstí
2. Vyberete "Games" v nabídce v pravo
3. Z her vyberete tuto :
Následně pokračujete tak, že do kolonky, kolik chcete vsadit, zadáte 25 a vyberete si stranu mince, která podle vás padne.
Tu kterou si vyberete, té se držte celou dobu.
Pokud vsadíte 25 a váš tip vyhraje, vy získáte 49 BAP.
Pokud ne, musíte vsadit 53 a pokud tentokrát vyhrajete získáte 104 BAP. To znamená 25+53= 78
104-78= 26
26 BAP tak vyhrajete, i když jste napoprvé prohráli.
Tímto způsobem můžete pokračovat dál, ale pokud budete mít smůlu, může se vám stát, že vám dojdou BAP dřív, než padne váš zvolený tip.
Proto je dobré mít 900+ BAP, přičemž ani těch 900 ještě není 100% záruka. Ale jakmile se dostanete s trochou štěstí díky tomuto hraní na hodnotu 3500+ BAP, je to relativně bezpečné. (ještě se mi zatím nestalo že bych je všechny prohrál)
Vysvětlení jak postupovat při hraní můžete vidět taky níže na obrázcích:
Poprvé zvolíte hodnotu sázky 25 BAP :
Pokud prohrajete:
Pokud prohrajete i přesto:
Pokud následuje další prohra:
Dál jsem se zatím v prohře nedostal, každopádně následovala by částka 2x předešlá sázka + nějaké ty drobné.
Pokud po této poslední sázce 230 vyhrajete jako já, tak získáte:
25+53+112+230=420
Když sečtu všechny sázky, vyjde mi číslo 420
Konečná výhra byla 453
453-420=33
Když odečtu od výhry mé sázky, vyhrál jsem nakonec 33 BAP
Důležité je, začít sázet vždy když nakonec vyhrajete odznova. Tedy zase 25 atd.
Sám jsem si takhle naklikal BAP od tisíce do tří tisíc asi během hodiny. S trochou neštěstí můžete ale taky vše prohrát.
Tak hodně štěstí :-)