Sbírání bitcoinu - prověřuje se

13. března 2018 v 10:14 | Toro |  Výdělky na internetu
Bitcoin balance:
Zde můžete vidět můj status získaných bitcoinů.
Sbírejte bitcoiny i vy ZDE
Claim your free bitcoin here!Ahoj lidi,
začal jsem zkoušet, jak funguje další stránka, kde můžete vydělávat peníze na internetu online. Tentokrát to však není stránka, která by vám vyplácela peníze za klikání na reklamy, za otevírání emailů či vyplňování dotazníků. Freebitcoin používá překvapivě měnu Bitcoin.

Tato měna je kolísavá ale poslední dobou se jí daří. Kurz tady proto ani psát nebudu, protože si ho můžete vždy sami zjistit aktuální.

Na freebitcoin vyděláváte tzv. Satoshi, to jsou víceméně zlomky Bitcoinu (dále jen BTC) takže je to něco jako haléře od Kč.
Jak výdělek na freebitcoin vlastně probíhá? Každou hodinu můžete kliknout na tlačítko "ROLL", poté vám padne nějaké číslo a podle toho do jaké kategorie spadá, dostanete odměnu. Většinou se ale rollováním dostanete na takové číslo, za které dostanete tu nejnižší odměnu, což je nyní něco kolem 0,00000076 Satoshi (i tato odměna se v závislosti na kurzu bitcoinu mění). Tento počet Satoshi vám nedá dohromady ani korunu. Můžete ale kliknout každou hodinu, takže pokud budete opravdoví nadšenci můžete si nastřádat postupem času větší částku.

Zároveň s každým protočením (roll) dostanete také dva lístky do loterie (free lottery ticket) a dva body odměn (reward point). Čím více lístků do loterie máte, tím větší šanci máte v loterii vyhrát.
Čím víc máte bodů odměn, tím lepší odměny si za ně můžete vyzvedávat. Nejnižší odměna kterou si můžete docela brzy vybrat je 10% bonus k Satoshi, které dostanete při protočení. Nebo si tyto reward pointy můžete vyměnit přímo za satoshi.

Můžete si takhle každou hodinu kliknout a čekat, až budete mít dostatečné množství Satoshi k vyplacení, což znamená 0,0003 BTC (30 000,- Satoshi). To vám ale může zabrat spoustu času, než se proklikáte k této částce. Já to zatím klikám sám a zdá se to být nekonečné, až se mi to ale povede, informuji vás o tom, jestli se mi povedlo tuto částku bitcoinu opravdu vybrat na svou internetovou peněženku.

Rychlejší způsob namnožení Satoshi máte možnost provést tím, že je budete sázet. Vsadit si můžete na to, zda padne větší, nebo menší číslo. Je to tedy obdobný způsob sázení jako když sázíte která strana mince padne. Tady ale není 50% šance. Nicméně taktiku sázení kterou jsem popisoval u způsobu výdělků na PaidVerts můžete použít i zde. Samozřejmě, můžete vše prohrát, ale s trochou štěstí si můžete své Satoshi rychle namnožit. Taktik pro toto sázení je více a určitě najdete i návody na internetu, jak na to.

Pokud chcete vyzkoušet tento způsob výdělku peněz/bitcoinů na internetu stejně jako já, pak stačí kliknout na banner níže a zaregistrovat se. Zatím to jen testuji a pokud máte vy s tímto systémem nějaké zkušenosti, budu rád pokud mi je sem napíšete do komentářů.

Ať už špatné či dobré zkušenosti, padni komu padni. Chci zjistit, jestli to opravdu může fungovat.
Postupně budu článek aktualizovat, abyste viděli, zda se test tohoto výdělku na internetu vyvíjí dobře, nebo se jedná spíše o neplatící podvod, nebo časový nesmysl. Můj status nasbíraných bitcoinů vám tak budu ukazovat v hlavičce článku.

Tak ať se vám daří ! :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.