Březen 2018

O bitcoinu

13. března 2018 v 10:36 | Toro |  Užitečné informace

Ahoj lidi,


na internetu se rozmáhá sbírání bitcoinů, ale také investování do této internetové měny, za účelem výdělku z obchodování na burze apod. Zároveň se již dnes spousta lidí i v České republice snaží bitcoiny těžit, což se rozhodně neobejde bez investic, pokud tímto způsobem chcete opravdu něco vydělat. S bitcoiny jako internetovou měnou lze dnes platit, nebo si jí můžete vyměnit třeba za eura, dolary, ale i Koruny české. Platit s bitcoinem je však lehčí spíše na internetu a to zejména pokud se jedná o platby za služby, či virtuální věci na internetu (domény, reklama atd.). Některé známé firmy už ale začínají přijímat bitcoin a můžete si tak u nich nakoupit za tuto internetovou měnu i skutečné věci. Jako příklad můžu uvést třeba Alza.cz

Dávejte si však vždy na své bitcoiny pozor, zejména pak na to, kam je odesíláte, jestli je stránka ověřená, jaké má preference u lidí, nebo na stránkách, které se zabývají hodnocením stránek a můžete na nich zjistit, které jsou podvodné a které fungují.Rozhodl jsem se napsat informace o bitcoinu, ať vlastně víme co to sbíráme.

Co je to bitcoin?


O bitcoinu se na internetu můžeme dozvědět, že je to internetová tzv. open source P2P platební síť a zároveň je to i název pro kryptoměnu kterou používá. Jak tomu ale rozumět?

Důležitým rozdílem bitcoinu oproti klasickým měnám které známe je ten, že podléhá plné decentralizaci. Tedy bitcoin jako měnu nemůže ovlivnit ani její autor, ani vláda nebo jiní jednotlivci, banka apod. Dá se tak říci, že v síti neexistuje žádný centrální bod, který by sám rozhodova. Narozdíl od klasické měny kde existuje vždy nějaká centrální banka.

Konečné množství bitcoinů v síti je předem známo a uvolňování bitcoinů do oběhu je přímo definováno ve zdrojovém kódu. Pokud tedy nerozumíte programování stejně jako já :D je to takové základní vysvětlení. Důležité je to, že každý z nás můžeme tuto měnu těžit a tím i ovlivňovat, ale jen malou částí. Na trhu se pak ale chová podobně jako klasické měny, nebo cokoli s čím se dá obchodovat. Pokud se bitcoin stal měnou ve kterou spousta lidí věří a investují do ní své peníze, pak její hodnota může vzrůstat a stát se tak artiklem k obchodování, investování apod.

Pokud vás zajímá autor nebo historie bitcoinu, pak je dobré vědět že síť bitcoinů existuje a funguje už od roku 2009. V tomto roce ji popsal a vytvořil člověk nebo možná skupina lidí, každopádně podepsaná jako Satoshi Nakamoto. Autorství je tak dále neznámé. Vyvráceny byly i myšlenky, že by bitcoin vymyslel Elon Musk a to proto, že toto tvrzení sám odmítl.

Základními koncepty pro vznik bitcoinu byly "Bit gold" a "b-Money". V dnešní době existuje oficiální softwarový klient pro platby. O ten se starají dobrovolníci z celého světa. Dnes se již o bitcoinu mluví více a pořádají se tak i konference o důsledcích této měny, třeba v New Yorku, v Londýně, ale i v Praze nebo ve Vídni.

Pokračování již brzy ! Úžasný

Sbírání bitcoinu - prověřuje se

13. března 2018 v 10:14 | Toro |  Výdělky na internetu
Bitcoin balance:
Zde můžete vidět můj status získaných bitcoinů.
Sbírejte bitcoiny i vy ZDE
Claim your free bitcoin here!Ahoj lidi,
začal jsem zkoušet, jak funguje další stránka, kde můžete vydělávat peníze na internetu online. Tentokrát to však není stránka, která by vám vyplácela peníze za klikání na reklamy, za otevírání emailů či vyplňování dotazníků. Freebitcoin používá překvapivě měnu Bitcoin.

Tato měna je kolísavá ale poslední dobou se jí daří. Kurz tady proto ani psát nebudu, protože si ho můžete vždy sami zjistit aktuální.

Na freebitcoin vyděláváte tzv. Satoshi, to jsou víceméně zlomky Bitcoinu (dále jen BTC) takže je to něco jako haléře od Kč.
Jak výdělek na freebitcoin vlastně probíhá? Každou hodinu můžete kliknout na tlačítko "ROLL", poté vám padne nějaké číslo a podle toho do jaké kategorie spadá, dostanete odměnu. Většinou se ale rollováním dostanete na takové číslo, za které dostanete tu nejnižší odměnu, což je nyní něco kolem 0,00000076 Satoshi (i tato odměna se v závislosti na kurzu bitcoinu mění). Tento počet Satoshi vám nedá dohromady ani korunu. Můžete ale kliknout každou hodinu, takže pokud budete opravdoví nadšenci můžete si nastřádat postupem času větší částku.

Zároveň s každým protočením (roll) dostanete také dva lístky do loterie (free lottery ticket) a dva body odměn (reward point). Čím více lístků do loterie máte, tím větší šanci máte v loterii vyhrát.
Čím víc máte bodů odměn, tím lepší odměny si za ně můžete vyzvedávat. Nejnižší odměna kterou si můžete docela brzy vybrat je 10% bonus k Satoshi, které dostanete při protočení. Nebo si tyto reward pointy můžete vyměnit přímo za satoshi.

Můžete si takhle každou hodinu kliknout a čekat, až budete mít dostatečné množství Satoshi k vyplacení, což znamená 0,0003 BTC (30 000,- Satoshi). To vám ale může zabrat spoustu času, než se proklikáte k této částce. Já to zatím klikám sám a zdá se to být nekonečné, až se mi to ale povede, informuji vás o tom, jestli se mi povedlo tuto částku bitcoinu opravdu vybrat na svou internetovou peněženku.

Rychlejší způsob namnožení Satoshi máte možnost provést tím, že je budete sázet. Vsadit si můžete na to, zda padne větší, nebo menší číslo. Je to tedy obdobný způsob sázení jako když sázíte která strana mince padne. Tady ale není 50% šance. Nicméně taktiku sázení kterou jsem popisoval u způsobu výdělků na PaidVerts můžete použít i zde. Samozřejmě, můžete vše prohrát, ale s trochou štěstí si můžete své Satoshi rychle namnožit. Taktik pro toto sázení je více a určitě najdete i návody na internetu, jak na to.

Pokud chcete vyzkoušet tento způsob výdělku peněz/bitcoinů na internetu stejně jako já, pak stačí kliknout na banner níže a zaregistrovat se. Zatím to jen testuji a pokud máte vy s tímto systémem nějaké zkušenosti, budu rád pokud mi je sem napíšete do komentářů.

Ať už špatné či dobré zkušenosti, padni komu padni. Chci zjistit, jestli to opravdu může fungovat.
Postupně budu článek aktualizovat, abyste viděli, zda se test tohoto výdělku na internetu vyvíjí dobře, nebo se jedná spíše o neplatící podvod, nebo časový nesmysl. Můj status nasbíraných bitcoinů vám tak budu ukazovat v hlavičce článku.

Tak ať se vám daří ! :-)


Slevové kupony - funkční

9. března 2018 v 10:19 | Toro |  Výdělky na internetu

Ahoj lidi,
slevové kupony vám mohou ušetřit peníze, ovšem i tyto kupóny mají obvykle svá pravidla, která musí být dodržena aby byl kupón platný. Například nákup nad určitou hodnotu peněz atd.
Zároveň můžete získat zdarma třeba i klientské karty, které vám mohou pomoci získat slevy.
Pokud máte rádi slevové kupony, které můžete použít při nákupu, pak je můžete získat online na níže uvedených stránkách:

Slevové kupony
PaidVerts.com - ověřeno - funkční

9. března 2018 v 9:18 | Toro |  Výdělky na internetu
Ahoj lidi,
Usmívající se

mám tu pro vás další tip na přivýdělek na internetu.

Trochu jsem si vyzkoušel systém přivýdělku, který nabízí PaidVerts.com. Podařilo se mi tam "nahrabat si" :D 2 dolary. Abych vyzkoušel, jestli se dá stránce věřit, nechal jsem si je elektronicky odeslat na svou internetovou bitcoin peněženku. Mohl jsem si vybrat i jiný způsob výplaty, ale tento byl pro ověření nejsnažší a nejrychlejší. Dva dolary mi na peněženku opravdu za smluvených podmínek přišly. Považuji tedy tento systém za funkční.


O co tedy vlastně jde?

Klikáte na tzv. placené reklamy, musíte na nich setrvat třicet sekund (to je zatím maximum co jsem musel čekat, limity jsou i 15 a 5 sekund) a pak napsat správně captchu - nově už jen jednoduše zakliknete symbol = nemusíte se vypisovat s nečitelnými čísly z captchy (ověřovací systém proti robotům).

Za to dostanete body (BAP - Bonus Ad Points), se kterými si na té stránce můžete zahrát různé hry. V těch můžete snadno všechny body prohrát, ale s trochou štěstí si můžete své BAP namnožit. (Jedná se obvykle o hazardní hry jako je ruleta, karty, apod.) Pokud chcete vyhrávat BAP, budete potřebovat jen štěstí, zvolit správnou hru a strategii. Jednu mnou vyzkoušenou strategii vám popíši níže.

Počet těchto jejich BAP bodů,(které získáváte za zhlédnutí reklam) určuje jak moc výhodné reklamy se vám budou nabízet ke zhlédnutí za peníze. Tedy sbíráte BAP body a pak vám teprve začnou přicházet reklamy za peníze. Celé snažení je v podstatě o trpělivosti, přátelích a možná trochu štěstí pokud se snažíte své BAP body namnožit hraním her.

Aby mělo klikání na reklamy smysl, určitě by nebylo od věci vytvořit si s kamarády menší skupinku. Kamarádi se mohou zaregistrovat pod vás. Ten se může dostat rychle "nahoru" a o výdělky se pak buď s kamarády můžete podělit, nebo je můžete jako své referaly odměnit přeposláním BAP bodů ze svého účtu.

Pokud by měl někdo zájem výhodně se přidat do mé skupiny pro tento účel, stačí jednoduše napsat do komentáře, že máte zájem. Svým referálům rád nějaké BAPy na podporu pošlu.


Pokud to chcete také vyzkoušet tak klikněte ZDE
Zkouším to zhruba týden a toto je zatím má bilance: Vývoj ve stejném měsíci:
Až zjistím proč daný systém výdělků funguje či nefunguje, jistě vás o tom informuji na svém blogu, proto nezapomeňte sledovat mé aktualizace.

16.6.2017 Jak vidíte na obrázku výše, podařilo se mi dostat se na úroveň dvou dolarů :D . Díky tomu jsem si mohl vyzkoušet poslat si peníze z tohoto systému někam jinam. Rozhodl jsem se pro Bitcoin peněženku. Stojí to nějaké poplatky, takže mi na BTC peněženku nedorazily celé dva dolary, ale jen 1,4 dolaru. Znamená to, že PaidVerts opravdu peníze vyplácí. Teď už je jen otázka jestli funguje správně i BTC peněženka. :D


Důkaz o poslání peněz:
Návod jak namnožit BAP :

1. Potřebujete alespoň 900 BAP a trochu štěstí
2. Vyberete "Games" v nabídce v pravo
3. Z her vyberete tuto :
Následně pokračujete tak, že do kolonky, kolik chcete vsadit, zadáte 25 a vyberete si stranu mince, která podle vás padne.

Tu kterou si vyberete, té se držte celou dobu.
Pokud vsadíte 25 a váš tip vyhraje, vy získáte 49 BAP.
Pokud ne, musíte vsadit 53 a pokud tentokrát vyhrajete získáte 104 BAP. To znamená 25+53= 78
104-78= 26

26 BAP tak vyhrajete, i když jste napoprvé prohráli.

Tímto způsobem můžete pokračovat dál, ale pokud budete mít smůlu, může se vám stát, že vám dojdou BAP dřív, než padne váš zvolený tip.
Proto je dobré mít 900+ BAP, přičemž ani těch 900 ještě není 100% záruka. Ale jakmile se dostanete s trochou štěstí díky tomuto hraní na hodnotu 3500+ BAP, je to relativně bezpečné. (ještě se mi zatím nestalo že bych je všechny prohrál)


Vysvětlení jak postupovat při hraní můžete vidět taky níže na obrázcích:


Poprvé zvolíte hodnotu sázky 25 BAP :
Pokud prohrajete:
Pokud prohrajete i přesto:
Pokud následuje další prohra:
Dál jsem se zatím v prohře nedostal, každopádně následovala by částka 2x předešlá sázka + nějaké ty drobné.
Pokud po této poslední sázce 230 vyhrajete jako já, tak získáte:

25+53+112+230=420

Když sečtu všechny sázky, vyjde mi číslo 420
Konečná výhra byla 453

453-420=33

Když odečtu od výhry mé sázky, vyhrál jsem nakonec 33 BAP
Důležité je, začít sázet vždy když nakonec vyhrajete odznova. Tedy zase 25 atd.

Sám jsem si takhle naklikal BAP od tisíce do tří tisíc asi během hodiny. S trochou neštěstí můžete ale taky vše prohrát.

Tak hodně štěstí :-)

Placené dotazníky - ověřeno - funkční

9. března 2018 v 9:16 | Toro |  Výdělky na internetu
Ahoj lidi Smějící se
vyzkoušel jsem na internetu další způsob jak online jednoduše získat nějaké peníze. Jak už z názvu článku vyplývá, jedná se o vyplňování dotazníků. Ty vám nejsou nikam zasílány, pokud samozřejmě nechcete.
Jednoduše se zaregistrujete na:

Populace.cz

A poté přímo na jejich stránkách vyplníte dotazník, který vám zrovna k vyplnění nabízejí. Předem víte jakou za něj dostanete odměnu a kolik vám jeho vyplnění zhruba zabere času. Dotazník vyplňovat nemusíte, ale má určitý termín a může se tak stát, že ho vyplnit nestihnete. Rozdělaný dotazník můžete uložit přesně tam, kde jste skončili.
Jednou za čtvrt roku vám vyplatí všechny slíbené částky za dotazníky, které jste si tam vydělali. Nepočítejte s velkým výdělkem, nejedná se o cestu ke zbohatnutí. Myslím si že maximální výdělek za jedno období (čtvrt roku) je něco kolem 200 ,- Kč. Osobně můžu říct, že mi peníze poslali a byla to částka do dvaceti korun, byl jsem rád, že to funguje a že to proběhlo naprosto bez problémů. Dotazníky jsou někdy i zajímavé, takže vás to může dokonce bavit.

Screenshot z webu:

Hodnotím proto tento systém jako funkční.
Jeden screen dotazníku a odměny za něj:
Delší dobu jsem na dotazníky pozapomněl, nicméně zde jsou nějaké aktuální výsledky:
Placené dotazníky a výše získané odměny.

Placené dotazníky - funkční - populace.cz

9. března 2018 v 9:15 | Toro |  Funkční - prověřeno
Ahoj lidi Smějící se
vyzkoušel jsem na internetu další způsob jak online jednoduše získat nějaké peníze. Jak už z názvu článku vyplývá, jedná se o vyplňování dotazníků. Ty vám nejsou nikam zasílány, pokud samozřejmě nechcete.
Jednoduše se zaregistrujete na:

Populace.cz

A poté přímo na jejich stránkách vyplníte dotazník, který vám zrovna k vyplnění nabízejí. Předem víte jakou za něj dostanete odměnu a kolik vám jeho vyplnění zhruba zabere času. Dotazník vyplňovat nemusíte, ale má určitý termín a může se tak stát, že ho vyplnit nestihnete. Rozdělaný dotazník můžete uložit přesně tam, kde jste skončili.
Jednou za čtvrt roku vám vyplatí všechny slíbené částky za dotazníky, které jste si tam vydělali. Nepočítejte s velkým výdělkem, nejedná se o cestu ke zbohatnutí. Myslím si že maximální výdělek za jedno období (čtvrt roku) je něco kolem 200 ,- Kč. Osobně můžu říct, že mi peníze poslali a byla to částka do dvaceti korun, byl jsem rád, že to funguje a že to proběhlo naprosto bez problémů. Dotazníky jsou někdy i zajímavé, takže vás to může dokonce bavit.

Screenshot z webu:

Hodnotím proto tento systém jako funkční.
Jeden screen dotazníku a odměny za něj:
Delší dobu jsem na dotazníky pozapomněl, nicméně zde jsou nějaké aktuální výsledky:
Placené dotazníky a výše získané odměny.

Masmail.cz - ztráta času - nefunkční

9. března 2018 v 9:12 | Toro |  Nefunkční - ztráty času
Ahoj všem,

našel jsem další docela rozšířenou věc, funguje? Vydělal už na tom někdo?
Zkusím to a uvidíme :-)


Aktualizace 23.5.2017

Během dvou let mi přišlo cca 100 emailů z kterých bych měl dostat odměnu 0,5 Kč. To znamená, že bych si "vydělal" 50,- Kč za dva roky. Pokud bych měl takto nasbírat částku potřebnou k vyplacení (1400,-) s tím, že 200,- mám za registraci a 200,- za vyplnění dotazníku, tak by mi to trvalo (1000/50) 20 let. Považuji tím pádem tento způsob získání výdělku na internetu za nefunkční.

Odměna za hru 2 - funkční ale ztráta času - hitgame

9. března 2018 v 9:07 | Toro |  Funkční ale ztráta času (nevýhodné)
Ahoj lidi,
stejně jako je tomu u webu hry bez konce, i tady sbíráte nějaké body, za které si pak můžete nakoupit řekl bych reklamní či sponzorské dary, které mají v zásobě. Body sbíráte hraním opět podobně nezábavných her jako je tomu u hry bez konce. I zde máte možnost zakoupení reklamy pro své stránky. Můžete tak navýšit zobrazení vašich stránek.
Pokud se chcete na hit game registrovat klikněte zde: www.hitgame.cz
I tyto stránky jsem testoval a ani po dlouhodobém hraní se mi nezdálo, že bych něco vydělal. Nic jsem si nekoupil, přesto opět podle ohlasů zaregistrovaných uživatelů na chatu, hodnotím stránky takto:
Ztráta času
Funkční
Možnost reklamy zdarma

"Hra bez konce" - odměny za hru - ztráta času

9. března 2018 v 9:06 | Toro |  Funkční ale ztráta času (nevýhodné)
Ahoj lidi
Zkoušel jsem a prověřoval další stránku, která alespoň ze začátku slibovala výdělky hraním her. Postupně se vyvíjela a dá se říct, že asi opravdu funguje. Lidé mají možnost vyjádřit se česky na chatu, a tak si myslím, že kdyby stránka byla scam, byly by tam vidět stížnosti.
Hrajete hry, které vás nebudou moc bavit a získáváte body, za body si pak můžete koupit předměty, které web pravděpodobně získal jako sponzorský dar. Zároveň zde ale můžete reprezentovat svoje stránky - koupit si malou textovou reklamu. Takže s trochou hraní si můžete zařídit zobrazení pro vaše stránky.
Jako forma výdělku je to ale ztráta času.
Stránka jako taková funkční
Možnost pro své stránky reklamy zdarma

Pro registraci stačí kliknout zde: www.bezkonce.cz

(při registraci se mi osvědčilo psát nick bez velkých písmen)

Sbírání dogecoinů zdarma - funkční

8. března 2018 v 14:13 | Toro |  Výdělky na internetu
Dogecoin balance:
Zde můžete vidět mojí balanci dogecoinů.
Sbírejte dogecoiny i vy ZDE
Claim your dogecoin here
Ahoj lidi,
zkouším nové a nové stránky, které slibují výdělky zdarma a tentokrát třeba i v podobě slavných bitcoinů. Obdobou bitcoinové měny je třeba kryptoměna s názvem dogecoin. Začal jsem jí sbírat, a protože už jsem si jí mohl dvakrát odeslat bez problémů do své internetové peněženky, rozhodl jsem se o tom napsat sem.
Obdobně jako na freebitcoinu i tady stačí jen jednou za hodinu, nebo zkrátka kdykoli se vám chce, vzpomenete si, kliknout na tlačítko roll. Bude to po vás chtít ověření, že nejste roboti. Svoje získané, v tomto případě, dogecoiny si můžete taky namnožit s trochou štěstí.
Výplatní minimum je přijatelné, ale mění se v závislosti na síle dogecoinu, tedy na jeho hodnotě. Testoval jsem to zhruba měsíc a výplatní hodnota se pohybovala kolem 20-35 dogecoinů.
Dogecoiny tak můžete získat i vy ZDE