Informace

25. ledna 2015 v 18:25 | Toro |  O blogu
Ahoj,

máš chvilku čas a nevíš jak ho využít? Nudíš se a potřebuješ se zabavit? Máš nějaký nápad a nevíš kam ho napsat, nebo s kým si o nápadu popovídat?

Právě proto existuje tento blog, plný nápadů, tipů, rad, zajímavostí a přátelské atmosféry. Uvítám všechny vaše nápady a připomínky k nápadům, které se již na blogu vyskytují.


Blog píši sám a zatím se nikdo s nápady a jinými návrhy neozval. Zatím zde můžete ale najít pár nápadů, jak si na internetu malinko přivydělat. Nesliboval bych si od toho ale žádné bohatství. Sám tyto nápady přivýdělků beru spíše jako zábavu a zajímá mě především to, jestli daná stránka/systém opravdu nakonec vyplácí vaše úsilí. Tyto nápady o přivýdělku online na internetu rozděluji dále do tří skupin - funkční, zatím testované, nefunkční. Vy se tak můžete dozvědět nejen jak na to, ale také do čeho se radši nepouštět a čemu naopak můžete věřit.

Snažím se vybírat takové stránky/systémy, které vypadají solidně. Nechci sem dávat úplně všechny klikačky a ostatní systémy, které slibují velké peníze bez práce. Žádné koláče totiž nejsou zadarmo a já bych tyto stránky sám ani nestíhal testovat.

Dále zde můžete najít také ostatní nápady, vychytávky a rady co a jak můžete zlepšit, vyrobit apod. Nejvíce se chci v těchto nápadech zaměřit na takové, které využívají odpadních materiálů, zkrátka věcí, které jsou většinou určené k vyhození.

Neváhejte a napište mi vaše návrhy, vychytávky, nápady, rady apod., které si myslíte, že jsou užitečné, šetří peněženku, čas nebo životní prostředí. Třeba zrovna vy děláte denně věc, kterou nikdo jiný nezná. Podělte se o své zkušenosti a nápady a načerpejte zde ty naše.

Přeji vám příjemnou zábavu na mém blogu.

G.
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 25. ledna 2015 v 18:38 | Reagovat

Super :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.