Leden 2015

Slevové kupony - funkční

26. ledna 2015 v 22:53 | Toro |  Funkční - prověřeno
Ahoj lidi,

slevové kupony vám mohou ušetřit peníze, ovšem i tyto kupóny mají obvykle svá pravidla, která musí být dodržena aby byl kupón platný. Například nákup nad určitou hodnotu peněz atd.

Zároveň můžete získat zdarma třeba i klientské karty, které vám mohou pomoci získat slevy.

Pokud máte rádi slevové kupony, které můžete použít při nákupu, pak je můžete získat online na níže uvedených stránkách:

Slevové kupóny


Dále také můžete využít zjednodušený přehled slev v prodejnách. Jedná se o přehled aktuálních prodejních letáků, které nabízejí slevy v různých obchodech. Ať už hledáte obuv, kosmetiku, hračky, nebo chcete udělat jen běžný nákup, určitě se vyplatí být dopředu informován, kde nakoupím to co zrovna potřebuji výhodně.

Skoro každý už má dnes chytrý telefon s připojením k internetu, pokud ne, určitě má možnost se k internetu dostat. I přesto si ale někteří lidé kupují noviny proto, že je tam TV magazín (který můžete snadno najít na internetu též) a jsou rádi, že jim přijde aktuální slevová nabídka hypermarketů, alespoň je přece co dávat do sběru.


Kompas slev.

Informace

25. ledna 2015 v 18:25 | Toro |  O blogu
Ahoj,

máš chvilku čas a nevíš jak ho využít? Nudíš se a potřebuješ se zabavit? Máš nějaký nápad a nevíš kam ho napsat, nebo s kým si o nápadu popovídat?

Právě proto existuje tento blog, plný nápadů, tipů, rad, zajímavostí a přátelské atmosféry. Uvítám všechny vaše nápady a připomínky k nápadům, které se již na blogu vyskytují.


Blog píši sám a zatím se nikdo s nápady a jinými návrhy neozval. Zatím zde můžete ale najít pár nápadů, jak si na internetu malinko přivydělat. Nesliboval bych si od toho ale žádné bohatství. Sám tyto nápady přivýdělků beru spíše jako zábavu a zajímá mě především to, jestli daná stránka/systém opravdu nakonec vyplácí vaše úsilí. Tyto nápady o přivýdělku online na internetu rozděluji dále do tří skupin - funkční, zatím testované, nefunkční. Vy se tak můžete dozvědět nejen jak na to, ale také do čeho se radši nepouštět a čemu naopak můžete věřit.

Snažím se vybírat takové stránky/systémy, které vypadají solidně. Nechci sem dávat úplně všechny klikačky a ostatní systémy, které slibují velké peníze bez práce. Žádné koláče totiž nejsou zadarmo a já bych tyto stránky sám ani nestíhal testovat.

Dále zde můžete najít také ostatní nápady, vychytávky a rady co a jak můžete zlepšit, vyrobit apod. Nejvíce se chci v těchto nápadech zaměřit na takové, které využívají odpadních materiálů, zkrátka věcí, které jsou většinou určené k vyhození.

Neváhejte a napište mi vaše návrhy, vychytávky, nápady, rady apod., které si myslíte, že jsou užitečné, šetří peněženku, čas nebo životní prostředí. Třeba zrovna vy děláte denně věc, kterou nikdo jiný nezná. Podělte se o své zkušenosti a nápady a načerpejte zde ty naše.

Přeji vám příjemnou zábavu na mém blogu.

G.
.